O FIRMIE

Historia rozwoju firmy

O FIRMIE

Rosinski Packaging Bielsko-Biała

Początki spółki sięgają 1981 roku, kiedy założona została firma związana z przetwórstwem tworzyw sztucznych.  W ciągu kilkunastu kolejnych lat, wytężona działalność właścicieli zaowocowała znacznym rozwojem firmy – rozbudowano park maszynowy i sukcesywnie zwiększano zatrudnienie. Obecna firma, ROSINSKI PACKAGING, działa nieprzerwanie od 1984 roku i po kilku przekształceniach kontynuuje swoją działalność, jako Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

 

Siedziba firmy znajduje się na południu Polski w Bielsku-Białej, w centrum Europy Środkowo-Wschodniej, gdzie odległość z Bielska do Warszawy, Pragi, Budapesztu, Wiednia czy też Drezna jest porównywalna. Całkowita powierzchnia firmy zajmuje 42 463,5 m², gdzie zatrudnionych jest około 250 pracowników. W 2015 roku w Nowym Dworze Mazowieckim został uruchomiony drugi zakład produkcyjny i zajmuje obszar 36 415 m² - produkcja oraz magazyny

 

WIĘCEJ

RosiNSKi Packaging

Wideoprezentacja firmy

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

Siedziba firmy znajduje się na południu Polski w Bielsku-Białej, w centrum Europy Środkowo-Wschodniej, gdzie odległość z Bielska do Warszawy, Pragi, Budapesztu, Wiednia czy też Drezna jest porównywalna.

druk3D@chlodzeniekonformalne.com

+48 33 818 33 82

43-382 Bielsko-Biała, ul. T. Regera 125

2017 Rosinski Packaging. Wszystkie prawa zastrzeżone.   Developer: BardziejKreatywni.pl